2 Aralık 2010 Perşembe

CARTE D'OR İZMİRLİLERLE BULUŞTU :)))

Carte D’or’un isme özel, İzmir’i simgeleyen, samimi, sıcacık bir davetiyle 28.11.2010 Pazar günü 1,5 saat rötarla, İzmir’in en güzel mekanlarından biri olan Asansör’e ulaştım. Kahvaltıyı kaçırmış olsam da, fotoğraflara ve dondurmalı pastaya yetiştim.

Teşekkürden önce dondurma ve Algida ile ilgili yazacaklarım var ;

Dondurma hayatımda vazgeçemeyeceğim, hayır diyemeyeceğim lezzetlerden biri… Dondurmayla barış içinde yaşamamızda Algida’nın önemi çok büyüktür, nedeni ise şu :) Bademcik sorunu yaşayan, sürekli boğazları şişen biri olarak küçükken babamdan harçlık almak; “Eğer dondurma almayacaksan veririm” ikazı ile gerçekleşiyordu… :) Çünkü pastane dondurmaları, açık dondurmalar boğazımın şişmesine neden oluyordu… Ta ki 2. sınıfın yaz tatilinde Algida ile tanışana kadar favorim Kornet çilekli :) Hiç korkmadan, tereddüt etmeden yediğim ilk dondurma… Şöyle bir bakıyorum, 20 yıldır ilk çıktığı günden beri hayatımda…Dondurmalı tatlılardan ekmek kadayıflı, pastalardan ise frambuazlı favorim… Dondurma tutkunu olarak Algida - Carte D’or ile ilgili yazacaklarım bitmez…


Son olarak ;

Samimi, içten, sıcacık organizasyon için ilk başta Aylin Hanım’a, İzmirli bloggerleri unutmayıp böyle bir fırsat sağladığı için de Carte D’or’a sonsuz teşekkürler, Algida ailesine yakışır bir sahipliğiydi… Hediyeler için de ayrıca teşekkürler…

6 yorum:

Selcen dedi ki...

Anlattığın gibi herşey mükemmeldi :)) Nice güzel buluşmalara...

OZAY dedi ki...

Hersey cok guzeldı canım.Donuşumuzde muhtesemdı sence ?Koca paketlerımızle.)))

Erdal dedi ki...

Selamlar; Ben Erdal (http://www.erdalerdogdu.com). Yaklaşık 2 yıldır İzmir ve yakın çevresindeki blog yazarlarını bir araya getirmek için uğraşıyoruz.

Şimdiye kadar 10'dan fazla İzmir Blog Yazarları Buluşması organize ettik.

Geçtiğimiz aylar içerisinde kendi blogumuzu http://www.izmirblogyazarlari.com/ açmış bulunmaktayız.

Buna artı olarak;

Facebook: http://www.facebook.com/group.php?gid=355976127942#!/group.php?gid=355976127942

Frienfeed: http://friendfeed.com/izmir-blog-yazarlar grubları üzerinden iletişim faaliyetleri yürütmekteyiz.

Kasım ayı buluşmamızda bundan sonra her ayın ilk pazar günü bir etkinlik yapma kararı almış bulunmaktayız. Tüm İzmirli Blog Yazarlarını ve yakın çevrediki blog yazarları arkadaşlarımızı görmek istemekteyiz. Yukarda verdiğim linkler üzerinden bizimle iletişime geçerseniz seviniriz.

Vakit Buldukça - EsEr dedi ki...

Çok güzel bir buluşmaydı gerçekten. Umarım bir daha sonraki etkinlikte sohbet etme şansımız olur.
Sevgiler..

sevimin sayfasi dedi ki...

2010 yılı acılarımızla, sevinclerimizle geride kaldi...
Umarım 2011 hepimize daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir
MUTLU SENELER ...
Sevim

Tatlı Mutfağım dedi ki...

şerifecim kuzunla ve eşinle sevdiklerinle nice mutlu yıllar hayatım. benimde aklım sizde kusura bakmayın kaç kere aradınız ben arayamadım sizi. gebelik uzun süre sıkıntılı gitti şimdi biraz daha iyiyim desemde bir ben hastayım bir büşra. 1 haftadırda ateş ishal boğuşuyoruz. anne olmak ne zor şeymiş.

senin kuzuyuda senide öpüyorum. iyi dileklerin için sağol canım. face çok zamanımı alıyordu o yüzden dondurdum bir ara silmeyi düşünüyorum:)